O Nas

Dziś

Dzisiaj TPI jest największym dostawcą rozwiązań pomiarowych dla budownictwa, geodezji i innych branż w Polsce. Ilość sprowadzanego do Polski sprzętu pomiarowego, poziom zatrudnienia, ilość oddziałów na terenie Polski oraz zakres tematyki jaką się zajmujemy – wszystkie te elementy wskazują na naszą wiodącą pozycję na rynku. Pobierz artykuł jubileuszowy „Od 25 lat dostarczamy sprawdzone rozwiązania pomiarowe„.

Aktualnie nasza działalność koncentruje się w następujących sektorach:

  1. Geodezja – doradztwo, dostawa, szkolenia i serwis związane z technologią pomiarów optycznych (niwelatory optyczne, teodolity), opto-elektronicznych (tachimetry elektroniczne, niwelatory kodowe), satelitarnych (odbiorniki GPS), oraz związanymi z nimi oprogramowaniem, akcesoriami i dodatkami pomiarowymi.
  2. Budownictwo – doradztwo, dostawa, instalacje, szkolenia i serwis związane z technologią pomiarów optycznych (niwelatory optyczne, teodolity), laserowych (niwelatory, pionowniki, dalmierze i inne instrumenty laserowe) oraz innych związanych z wykonywaniem nietypowych prac, gdzie znaczenie precyzji wykonania odgrywa fundamentalną rolę w procesie technologicznym (np. technika Machime Control – Systemy Sterowania Maszyn Drogowych w budownictwie drogowym)
  3. Przemysł – doradztwo, dostawa, instalacje, wdrożenia, modyfikacje softwarowe, szkolenia i serwis związane z rozwiązywaniem problemów natury geometrycznej w procesie produkcji (fabryki, montownie, pozycjonowanie i kontrola linii produkcyjnych, przemysł wydobywczy).
  4. Rolnictwo Precyzyjne – doradztwo, dostawa, instalacje, szkolenia i serwis związane z technologią precyzyjnych pomiarów dla rolnictwa

Wiodący dostawca nowoczesnych technologii pomiarowych dla geodezji, budownictwa, drogownictwa i przemysłu.

Misja:

Jako wiodący dostawca sprzętu pomiarowego w Polsce dla geodezji i budownictwa dostawa sprzętu nie sprowadza się do wysłania paczki. Fizyczna dostawa sprzętu jest u nas jedynie jednym z ogniw całego łańcucha takich procesów jak analiza potrzeb klienta, doradztwo techniczne, pomoc w kalkulacji inwestycji, pomoc w znalezieniu źródeł lub sposobów finansowania, ewentualnego wdrożenia technicznego lub instalacji, profesjonalnego kilkustopniowego szkolenia, ciągłego wsparcia technicznego oraz zapewnienia kompleksowego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Jesteśmy dostawcą ROZWIĄZAŃ KONKRETNYCH PROBLEMÓW POMIAROWYCH.

Jutro:

Jesteśmy firmą o dużym doświadczeniu, solidnym zapleczu finansowym, dysponujemy świetną i liczną kadrą. W sposób ciągły rozwijamy się – rozszerzając nasze działania na nowe obszary, w których istotny jest POMIAR GEOMETRYCZNY. Dodając do tego pozycję i solidność
naszych partnerów oraz niezwykle wysoką jakość produkowanego przez nich sprzętu – nasza przyszłość wydaje się być bezpieczna i bez obaw pozwala nam myśleć o jeszcze lepszym zaspokajaniu Państwa potrzeb.